Оптични пигтейли

Оптични пигтейли

P09D-SCSC-020 - SC-SC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm 2м

P09D-SCSC-020 - SC-SC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm 2м

SC-SC Duplex пач кордаOS2 9/125 μm (ITU-T G.652.D)2м..

17.75лв Цена без ДДС: 14.79лв

PIG05-LC-020 - LC пигтейл, OМ2 50/125 μm 2м

PIG05-LC-020 - LC пигтейл, OМ2 50/125 μm 2м

LC пигтейлOМ2 50/125 μm2м..

5.03лв Цена без ДДС: 4.19лв

PIG05-SC-020 - SC пигтейл, OМ2 50/125 μm 2м

PIG05-SC-020 - SC пигтейл, OМ2 50/125 μm 2м

SC пигтейлOМ2 50/125 μm2м..

4.64лв Цена без ДДС: 3.87лв

PIG06-LC-020 LC пигтейл, OМ1 62,5/125 μm 2м

PIG06-LC-020 LC пигтейл, OМ1 62,5/125 μm 2м

LC пигтейл, OМ1 62,5/125 μm 2м..

5.03лв Цена без ДДС: 4.19лв

PIG09-LC-020 - LC пигтейл, OS2 9/125 μm 2м

PIG09-LC-020 - LC пигтейл, OS2 9/125 μm 2м

LC пигтейлOS2 9/125 μm (ITU-T G.652.D)2м..

4.79лв Цена без ДДС: 3.99лв

PIG09-SC-020 - SC пигтейл, OS2 9/125 μm 2м

PIG09-SC-020 - SC пигтейл, OS2 9/125 μm 2м

SC пигтейлOS2 9/125 μm (ITU-T G.652.D)2м..

4.79лв Цена без ДДС: 3.99лв

PIGOM3-LC-020 - LC пигтейл, OМ3 50/125 μm 2м

PIGOM3-LC-020 - LC пигтейл, OМ3 50/125 μm 2м

LC пигтейлOМ3 50/125 μm2м..

5.50лв Цена без ДДС: 4.58лв

PIGOM3-SC-020 - SC пигтейл, OМ3 50/125 μm 2м

PIGOM3-SC-020 - SC пигтейл, OМ3 50/125 μm 2м

SC пигтейлOМ3 50/125 μm2м..

5.16лв Цена без ДДС: 4.30лв

PIGOM3-ST-020 - ST пигтейл, OM3 50/125 μm 2м

PIGOM3-ST-020 - ST пигтейл, OM3 50/125 μm 2м

ST пигтейл, OM3 50/125 μm 2м..

5.16лв Цена без ДДС: 4.30лв

Показват се от 1 до 9 от 9 (1 Страници)