Оптични пач корди

Оптични пач корди

P05D-LCLC-020 LC-LC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

P05D-LCLC-020 LC-LC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

LC-LC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м..

18.54лв Цена без ДДС: 15.45лв

P05D-SCSC-020 SC-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

P05D-SCSC-020 SC-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

SC-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м..

17.14лв Цена без ДДС: 14.28лв

P05D-STSC-020 ST-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

P05D-STSC-020 ST-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

ST-SC Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м..

17.14лв Цена без ДДС: 14.28лв

P05D-STST-020 ST-ST Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

P05D-STST-020 ST-ST Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м

ST-ST Duplex пач корда, OM2 50/125 µm 2м..

17.14лв Цена без ДДС: 14.28лв

P06D-LCSC-020 LC-SC Duplex пач корда, OM1 62,5/125 µm 2м

P06D-LCSC-020 LC-SC Duplex пач корда, OM1 62,5/125 µm 2м

LC-SC Duplex пач корда, OM1 62,5/125 µm 2м..

18.07лв Цена без ДДС: 15.06лв

P09D-LCLC-020 - LC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm 2м

P09D-LCLC-020 - LC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm 2м

LC-LC Duplex пач кордаOS2 9/125 μm (ITU-T G.652.D)2м..

19.18лв Цена без ДДС: 15.98лв

P09D-LCST-020 LC-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

P09D-LCST-020 LC-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

LC-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м..

18.68лв Цена без ДДС: 15.57лв

P09D-SCALC-020 SC/APC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

P09D-SCALC-020 SC/APC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

SC/APC-LC Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м..

42.04лв Цена без ДДС: 35.03лв

P09D-STST-020 SТ-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

P09D-STST-020 SТ-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м

SТ-ST Duplex пач корда, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D) 2м..

18.26лв Цена без ДДС: 15.22лв

POM3D-LCLC-020 - LC-LC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

POM3D-LCLC-020 - LC-LC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

LC-LC Duplex пач кордаOM3 50/125 μm2м..

19.79лв Цена без ДДС: 16.49лв

POM3D-SCSC-020 - SC-SC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

POM3D-SCSC-020 - SC-SC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

SC-SC Duplex пач кордаOM3 50/125 μm2м..

17.83лв Цена без ДДС: 14.86лв

POM3D-STSC-020 ST-SC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

POM3D-STSC-020 ST-SC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м

ST-SC Duplex пач корда, OM3 50/125 µm 2м..

17.83лв Цена без ДДС: 14.86лв

Показват се от 1 до 12 от 12 (1 Страници)