Оптични адаптери

Оптични адаптери

KE-FC-SM - FC-FC Simplex керамичен адаптер, OS2

KE-FC-SM - FC-FC Simplex керамичен адаптер, OS2

FC-FC Simplex керамичен адаптер, OS2..

2.23лв Цена без ДДС: 1.86лв

KE-LC-MM

KE-LC-MM

LC-LC Duplex керамичен адаптер, OM2, OM1..

3.17лв Цена без ДДС: 2.64лв

KE-LC-MM-AQ - LC-LC Duplex керамичен адаптер, OM3

KE-LC-MM-AQ - LC-LC Duplex керамичен адаптер, OM3

LC-LC Duplex керамичен адаптерOM3..

2.56лв Цена без ДДС: 2.13лв

KE-LC-SM - LC-LC Duplex керамичен адаптер, OS2

KE-LC-SM - LC-LC Duplex керамичен адаптер, OS2

LC-LC Duplex керамичен адаптерOS2..

2.56лв Цена без ДДС: 2.13лв

KE-LCD-MM-AQ - LC-LC Quad керамичен адаптер, OM3

KE-LCD-MM-AQ - LC-LC Quad керамичен адаптер, OM3

LC-LC Quad керамичен адаптер, OM3..

6.22лв Цена без ДДС: 5.18лв

KE-LCD-MM-EV - LC-LC Quad керамичен адаптер, OM4

KE-LCD-MM-EV - LC-LC Quad керамичен адаптер, OM4

LC-LC Quad керамичен адаптер, OM4..

6.22лв Цена без ДДС: 5.18лв

KE-SC-MM

KE-SC-MM

SC-SC Simplex керамичен адаптер, OM2, OM1..

1.20лв Цена без ДДС: 1.00лв

KE-SC-MM-AQ - SC-SC Simplex керамичен адаптер, OM3

KE-SC-MM-AQ - SC-SC Simplex керамичен адаптер, OM3

SC-SC Simplex керамичен адаптер, OM3..

0.76лв Цена без ДДС: 0.63лв

KE-SC-SM

KE-SC-SM

SC-SC Simplex керамичен адаптер, OS2..

0.76лв Цена без ДДС: 0.63лв

KE-SCD-MM

KE-SCD-MM

SC-SC Duplex керамичен адаптер, OM2, OM1..

2.09лв Цена без ДДС: 1.74лв

KE-SCD-MM-AQ - SC-SC Duplex керамичен адаптер, OM3

KE-SCD-MM-AQ - SC-SC Duplex керамичен адаптер, OM3

SC-SC Duplex керамичен адаптерOM3..

1.76лв Цена без ДДС: 1.47лв

KE-SCD-SM - SC-SC Duplex керамичен адаптер, OS2

KE-SCD-SM - SC-SC Duplex керамичен адаптер, OS2

SC-SC Duplex керамичен адаптерOS2..

1.76лв Цена без ДДС: 1.47лв

KE-ST-SM ST-ST - Simplex керамичен адаптер, OS2

KE-ST-SM ST-ST - Simplex керамичен адаптер, OS2

ST-ST Simplex керамичен адаптер, OS2..

1.57лв Цена без ДДС: 1.31лв

Показват се от 1 до 13 от 13 (1 Страници)